خرید کاپشن بافت مردانه

كاپشن بافت مردانه

تعطیلی مدارس دوشنبه 6 دی 95 / آیا مدارس تعطیل است 95/10/6

تعطیلی مدارس دوشنبه 6 دی 95 / آیا مدارس تعطیل است 95/10/6 , آیا مدارس آذر بایجان غربی فردا دوشنبه تعطیله , کدام مدارس به علت برف و آلودگی هوا در مورخ 6 دی تعطیل است , وضعیت تعطیلی مدارس 6 دی 95 ,آیا فردا مدارس تبریز تعطیل است 6 دی 95 , کدام مدارس 6 دی 95 روز دوشنبه تعطیل است مدارس پایتخت تهران آیا روز دوشنبه تعطیله ۶ دی ۹۵


کدام مدارس دوشنبه 6 دی 95 / آیا مدارس تعطیل است 

 

برخی از مدارس آذربایجان غربی در روز دوشنبه تعطیل است 6 دی

 رئیس روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: سری صبح مدارس هشت شهرستان و چهار منطقه آموزش و پرورش استان فردا دوشنبه به علت بارش برف و سرمای هوا تعطیل است.

به گزارش ایرنا مهدی محمدپور شامگاه یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: با توجه به بارش برف در برخی مناطق و سرمای شدید هوا و یخبندان فردا دوشنبه مدارس شهرستان ارومیه و حومه شامل نواحی 1 و 2، مناطق سیلوانا، صومای برادوست، انزل و نازلو، شهرستان خوی، پلدشت، اشنویه و شوط در تمامی مقاطع تحصیلی تعطیل است.
وی اضافه کرد: مدارس شهری و روستایی شهرستان سلماس در مقطع ابتدایی و متوسطه دوره اول و مدارس ماکو و نقده در مقطع ابتدایی تعطیل است.
به گفته وی مدارس مقاطع ابتدایی و متوسطه دوره اول (راهنمایی) چالدران نیز تعطیل و وضعیت مدارس متوسطه در دست بررسی است.
محمد پور ادامه داد: در مناطق و شهرستان هایی که تمامی مقاطع تحصیلی تعطیل شده، امتحانات نهایی به قوت خود باقی است.
به گزارش ایرنا مدارس 11 شهرستان و چندین منطقه آموزش و پرورش استان امروز /یکشنبه/ در سری صبح و عصر به علت بارش برف تعطیل بود.
فردا سومین روز متوالی است که مدارس آذربایجان غربی به علت بارش برف و سرمای هوا تعطیل اعلام می شود.
منبع: ایرنا
تعطیلی مدارس در تبریز و سایر شهرستان های آذربایجان‌شرقی دوشنبه 6 دی 95
به علت بارش برف، برودت هوا و یخبندان برخی از مدارس آذربایجان‌شرقی تعطیل اعلام شد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، طبق اطلاعیه روابط عمومی اداره کل آموزش و پروش استان، در بخش نظرکهریز، مدارس مقاطع پیش دبستانی و ابتدائی در مناطق شهری و روستائی و همچنین کلیه مقاطع مدارس استثنائی در شیفت صبح تعطیل می باشد؛ بقیه مقاطع تحصیلی نیز با یک ساعت تاخیر شروع شده و امتحانات نهائی نیز سر موعد مقرر برگزار خواهد شد.

گفتنی است؛ مدارس پیش دبستانی و ابتدایی شهر تبریز نیز در نوبت صبح و بعد از ظهر به علت آلودگی هوا تعطیل اعلام شده و مدارس استثنائی نیز در کلیه مقاطع تعطیل خواهند بود.

در شهرستان شبستر و همچنین بخش‌های صوفیان و تسوج، مدارس مقاطع پیش دبستانی و ابتدائی و متوسطه‌ی دوره‌ی اول در مناطق شهری و روستائی و کلیه مقاطع مدارس استثنائی در شیفت صبح تعطیل اعلام می‌شود؛ مدارس مقطع متوسطه دوره‌ی دوم نیز با یک ساعت تاخیر شروع شده و امتحانات نهائی سر موعد مقرر برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است؛ اخبار مربوط به وضعیت تعطیلی مدارس سایر مناطق نیز به محض وصول اطلاع‌رسانی خواهد شد.
منبع: ایسنا
 
در صورت صدور اطلاعیه ای جدید برای تعطیلی مدارس فردا دوشنبه 6 دی 95 این پست بروز می شود…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *